Home / ShowBiz / Ndodh e pazakonta! Ja me kë shfaq Linda Rei gjatë perfomancës në “Dance With Me” (Foto)
Auto Draft

Ndodh e pazakonta! Ja me kë shfaq Linda Rei gjatë perfomancës në “Dance With Me” (Foto)

Sot nisi “Dance With Me” dhe menjëherë, çiftet konkurrente u prezantuan një nga një duke kërcyer.

Në fillim hynë çiftet: Rovena Stefa dhe Meriton Mjekiqi; Fjori Dardha dhe Iljard Shaba; Xhensila Pere dhe Trim Jetullahu; Albi Isakaj dhe Ana Lika; Xheni dhe Benard nga Big Brother dhe për në fund, ishte lënë Linda Rei.

Grimierja që është bërë pjesë e mediave këto kohë, për shkak se s’po i gjendet një partner për spektaklin e kërcimit, u prezantua vetëm edhe në spotin e “Dance With Me”, ku partneri i saj lihej në pikëpyetje.

Sot, ajo hyri e fundit në skenë, duke kërcyer pa partner, por me dy prej balerinëve të trupës së “TV Klan”. Kjo nuk ka ndodhur më parë, pasi të gjithë konkurrentëve u është gjetur paraprakisht një partner kërcimi. Sidoqoftë, mbetet të shikojmë ç’do të ndodhë me Linda Rein.

Kujtojmë se javën e shkuar, u dha lajmi se Linda do të konkurronte me fotografin Donald Braho, por pas konfirmimit të lajmit ai vendosi të tërhiqej nga spektakli, duke e lënë Lindën vetëm./Revista Anabel/

Auto Draft

Auto Draft

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje