ShowBiz

‘Mund të jetë penduar’, Endrit Thaçi vërtetë ka humbur një super femër

Loading...

Drita Stublla është njëra femrat më seksi të Prishtinës, ajo gjatë ishte prezente në mediet rozë duke u përfolur se ajo është në lidhje me Endrit Thaçin.

Pas gjithë kësaj ”zhurme mediale” duket se Drita dhe Endriti vendosën të largohen nga njëri-tjetri.

Mirëpo a keni menduar si duket ajo tani pas gjithë kësaj vëmendje, shkruan sovrani.info ajo duket tejet bukur duke pozar me një minifund i cili i nxjerr në pah këmbët seksi të modelës.

Vërtetë ka humbur shumë Endriti.

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . ‘Mund të jetë penduar’, Endrit Thaçi vërtetë ka humbur një super femër ‘Mund të jetë penduar’, Endrit Thaçi vërtetë ka humbur një super femërRating: 5.0
To Top