ShowBiz

Momenti i vallëzimit të Bleros dhe Afronës, nusja me vello ‘madhështore’

Blero dhe Afrona sot i kanë dhënë fund beqarisë.

Ata kanë kurorëzuar dashurinë e tyre në një vend bregdetar përcjell ORAinfo.

Në pamjet e publikuara nga dasma është nusja ajo që po merr gjithë vëmendjen.

Tani çifti kanë zhvendosur dasmën në një vend tjetër.

Dhe nga aty është publikuar momenti i vallëzimit të tyre./ORAinfo/

Loading...

Blero dhe Afrona sot i kanë dhënë fund beqarisë.

Ata kanë kurorëzuar dashurinë e tyre në një vend bregdetar përcjell KosovaToday.

Në pamjet e publikuara nga dasma është nusja ajo që po merr gjithë vëmendjen.

Tani çifti kanë zhvendosur dasmën në një vend tjetër.

Dhe nga aty është publikuar momenti i vallëzimit të tyre. /KosovaToday/

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Momenti i vallëzimit të Bleros dhe Afronës, nusja me vello ‘madhështore’ Momenti i vallëzimit të Bleros dhe Afronës, nusja me vello ‘madhështore’Rating: 5.0
To Top