Home / ShowBiz / Mihrija i bën vetullat tattoo, e tmerrshme si po duket

Mihrija i bën vetullat tattoo, e tmerrshme si po duket

Vazhdon të mbahet si ikonë bukurie dhe model për femrat e reja dhe ato të estradës.

Është kjo këngëtarja e njohur Mihrije Braha, e cila ka vite prej se i sjell skenës projektet të shumë pëlqyera dhe të suksesshme, shkruan Kosovarja.

Por, shumë më tepër se sa për anën profesionale, përflitet për dukejn e saj gjithmonë të freskët, thuajse si të një 20 vjeçareje.

Ndonëse jo rrallëherë është pyetur për sekretin e saj të bukurisë, por pa dhënë shumë detaje, në formë shakaje është përgjigjur se Naimi po e mban në super formë.

Këngëtarja kujdeset që çdo detaj të jetë në vendin e duhur sa i përket paraqitjeve të saja skenike, e madje edhe postimeve në llogaritë e saja sociale.
Por, ndoshta një detaj nuk e ka vërejtur tek fotoja e fundit e publikuar pak minuta më parë.

Vetullat tatoo, kanë vendosur ta tradhëtojnë kësaj radhe, duke zbuluar se nuk janë natyrale. Gjithsesi, kur shikohet në tërësi, Mihrija mbetet e pazëvendësueshme pavarësisht viteve që ajo i sheh thjeshtë si numër.

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje