ShowBiz

Merita ka ditëlindjen, ja si e uron reja e saj!

Loading...

Merita Spahiu është ndër këngëtaret më të dashura për publikun, 

Ajo është gruaja e këngëtarit të njohur Nusret Muqiqi dhe nëna e Albatritit.

Merita sot festoon ditëlindjen, e ajo që e ka uruar ka qenë edhe reja e saj me anë të një postimi në rrjetin social Instagram.

Sot eshte nje dite e veqant per ty,shume urime mami edhe 100tjera, te duam shumm❤️- ka shkruar Egzona në postimin në fjalë…

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Merita ka ditëlindjen, ja si e uron reja e saj! Merita ka ditëlindjen, ja si e uron reja e saj!Rating: 5.0
To Top