ShowBiz

Melissa Castagnoli, ish e dashura e Balotellit spektakël në Miami (Foto)

Melissa Castagnoli është një emër ndoshta jo shumë i njohur, por të vëmendshmit e kanë të qartë që bëhet fjalë për ish-të dashurën e Mario Balotellit.

Modelja dhe vajza italiane e ekranit po kalon një periudhë pushimesh në Florida, ku po shijon rrezet e diellit në plazhet e Miamit.

Melissa shpalos të gjithë potencialin e saj fizik, duke na treguar se Balotelli vërtet ka ditur të godiste në shenjë.

1 of 7

18 maj 2018 (gazeta-Shqip.com)

Loading...

Melissa Castagnoli është një emër ndoshta jo shumë i njohur, por të vëmendshmit e kanë të qartë që bëhet fjalë për ish-të dashurën e Mario Balotellit.

Modelja dhe vajza italiane e ekranit po kalon një periudhë pushimesh në Florida, ku po shijon rrezet e diellit në plazhet e Miamit.

Melissa shpalos të gjithë potencialin e saj fizik, duke na treguar se Balotelli vërtet ka ditur të godiste në shenjë.

1 of 718 maj 2018 (gazeta-Shqip.com)

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Melissa Castagnoli, ish e dashura e Balotellit spektakël në Miami (Foto) Melissa Castagnoli, ish e dashura e Balotellit spektakël në Miami (Foto)Rating: 5.0
To Top