ShowBiz

Melania Trump rishfaqet në publik pas operacionit

Pas 25 ditësh mungesë në skenat publike dhe një ndërhyrjeje kirurgjikale në veshkë,Zonja e Parë Melania Trump është kthyer mes projektorëve, duke marrë pjesë me presidentin Donald Trump në një event në Shtëpinë e Bardhë në nderim të familjeve të të rënëve në luftë. “Këtë mbrëmje @Potus (profili zyrtar i presidentit) dhe unë jemi të nderuar që po kujtojmë heronjtë tanë të rënë në luftë”, – ka shkruar Melania në “Twitter”.

Tonight @POTUS & I were honored to pay tribute to our fallen heroes. Thank you to the Gold Star families that joined us in celebration & remembrance. pic.twitter.com/6oSh1t88G7

— Melania Trump (@FLOTUS) June 5, 2018

5 qershor 2018 (gazeta-Shqip.com)

Loading...

Pas 25 ditësh mungesë në skenat publike dhe një ndërhyrjeje kirurgjikale në veshkë,Zonja e Parë Melania Trump është kthyer mes projektorëve, duke marrë pjesë me presidentin Donald Trump në një event në Shtëpinë e Bardhë në nderim të familjeve të të rënëve në luftë. “Këtë mbrëmje @Potus (profili zyrtar i presidentit) dhe unë jemi të nderuar që po kujtojmë heronjtë tanë të rënë në luftë”, – ka shkruar Melania në “Twitter”.

Tonight @POTUS & I were honored to pay tribute to our fallen heroes. Thank you to the Gold Star families that joined us in celebration & remembrance. pic.twitter.com/6oSh1t88G7

— Melania Trump (@FLOTUS) June 5, 2018

5 qershor 2018 (gazeta-Shqip.com)

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Melania Trump rishfaqet në publik pas operacionit Melania Trump rishfaqet në publik pas operacionitRating: 5.0
To Top