ShowBiz

Me veshje të tillë, Nihani shkon në pazar për perime

Loading...

Neslihan Atagul përveç se një aktore profesioniste, ajo karakterizohet edhe si një femër me shumë stil.

E stilin e saj ajo e tregon edhe kur del për të blerë në treg e veshur me shumë shije, përcjell ORAinfo.

Mund ta keni parë të veshur shumë elegante në rolet e saj, por në të vërtetë, Neslihan ka një shije shumë sportive.

Me atlete dhe xhinse, aktorja ka mahnitur shumë nga ndjekësit e saj të cilët e duan stilin e aktores.

Për më shumë shikoni si shkon për të blerë perime Neslihani./ORAinfo/

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Me veshje të tillë, Nihani shkon në pazar për perime Me veshje të tillë, Nihani shkon në pazar për perimeRating: 5.0
To Top