Home / ShowBiz / Mbulohet ‘Buqja e Ilazit’
Mbulohet ‘Buqja e Ilazit’

Mbulohet ‘Buqja e Ilazit’

Mbulohet ‘Buqja e Ilazit’
Mbulohet ‘Buqja e Ilazit’

Xhejlane Godanci konsiderohet si një ndër aktoret më të famshme në Kosovë.

Ajo ishte e njohur edhe para vitit 1999, mirëpo me fillimin e transmetimit të serialit “Familja Moderne”, me rolin e Buqes (Burbuqe Ilazi), ajo arriti të bëhet shumë e dashur për publikun me humorin e saj.

Roli i saj si një fqinje që merret me punët e huaja ende mbetet simpatik për të gjithë fansat e saj, transmeton Gazeta Express.

Aktorja Godanci është shumë aktive në rrjetet sociale.

Ajo së fundmi ka publikuar një fotografi të realizuar në Turqi.

Në këtë fotografi ajo shihet me shami në kokë, pasi ajo duhet vendosur gjatë vizitës në xhami.

Kujtojmë se ajo ka qenë pjesë edhe e shumë roleve të tjera humoristike.

Mbulohet ‘Buqja e Ilazit’
Mbulohet ‘Buqja e Ilazit’

 

© ZËRI.INFO

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje