Home / ShowBiz / Mbahuni djema! Klaudia Pepa ‘rrëqethëse’ me paraqitjen e saj në videon e fundit
Mbahuni djema! Klaudia Pepa ‘rrëqethëse’ me paraqitjen e saj në videon e fundit

Mbahuni djema! Klaudia Pepa ‘rrëqethëse’ me paraqitjen e saj në videon e fundit

Mbahuni djema! Klaudia Pepa ‘rrëqethëse’ me paraqitjen e saj në videon e fundit
Mbahuni djema! Klaudia Pepa ‘rrëqethëse’ me paraqitjen e saj në videon e fundit

Balerina e njohur shqiptare e cila po e zhvillon karrierën e saj në Itali çdo here e më shumë po vjen edhe më provokative.

Pas imazheve 100% nudo të cilat u komentuan shumë ajo vjen me një video në të cilën bën lëvizje ‘rrënqethëse’, shkruan lajmi.net

Përkrah kësaj videoje Klaudia ka pranuar kritika të ndryshme nga ndjekësit të cilët i thonë se i ka hyrë vetja në qejf, mirëpo ka pasur të atillë të cilët e kanë përkrahur.

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje