ShowBiz

Martesa me princin, Meghan braktis televizionin me një ‘dasmë’

1 of 3

Aktorja dhe njëkohësisht vajza që do të bëhet princesha e re e Britanisë, Meghan Markle, bëri paraqitjen e saj të fundit në rolin e Rachel Zane në dramën Suits, e cila përfundoi serinë e saj të shtatë në SHBA të mërkurën.

Markle do të martohet me Princin Harry në Ëindsor Castle më 19 maj në një ceremoni me mijëra të ftuar. Kur u njoftua angazhimi i çiftit, 36-vjeçarja zbuloi se ajo do të hiqte dorë nga karriera e saj në aktrim për një “kapitull të ri” në jetën e saj.

Dhe kështu ka ndodhur! Në episodin e quajtur Good-Bye, karakteri i Meghan u martua me të dashurin e saj të jetë, Mike Ross, rol ky i luajtur nga aktori Patrick J Adams.

Dasma e Meghan në ekran nuk ishte aq magjepsëse sa pritet të jetë ceremonia e saj me princin Harry.

Krijuesi Aaron Korsh u shpreh: “Do të thosha se ishte emocionuese. Më kujtohet që kisha një bisedë të vërtetë argëtuese me Meghanin ndërsa ishim duke u ngritur për të xhiruar martesën dhe ne po përfundonim kështu një eksperiëncë të gjatë së bashku..

Loading...

1 of 3Aktorja dhe njëkohësisht vajza që do të bëhet princesha e re e Britanisë, Meghan Markle, bëri paraqitjen e saj të fundit në rolin e Rachel Zane në dramën Suits, e cila përfundoi serinë e saj të shtatë në SHBA të mërkurën.

Markle do të martohet me Princin Harry në Ëindsor Castle më 19 maj në një ceremoni me mijëra të ftuar. Kur u njoftua angazhimi i çiftit, 36-vjeçarja zbuloi se ajo do të hiqte dorë nga karriera e saj në aktrim për një “kapitull të ri” në jetën e saj.

Dhe kështu ka ndodhur! Në episodin e quajtur Good-Bye, karakteri i Meghan u martua me të dashurin e saj të jetë, Mike Ross, rol ky i luajtur nga aktori Patrick J Adams.

Dasma e Meghan në ekran nuk ishte aq magjepsëse sa pritet të jetë ceremonia e saj me princin Harry.

Krijuesi Aaron Korsh u shpreh: “Do të thosha se ishte emocionuese. Më kujtohet që kisha një bisedë të vërtetë argëtuese me Meghanin ndërsa ishim duke u ngritur për të xhiruar martesën dhe ne po përfundonim kështu një eksperiëncë të gjatë së bashku,” tha ai për Deadline.

Tonight my last episode of #Suits ever is airing. Weird. Hope it doesn't disappoint. Thank you to everyone who turned an audition into 7 surreal years of my life. Hope you enjoy it. I know I have. Peace.

— Patrick J Adams (@halfadams) April 25, 2018

Largimi i dy nga personazheve më të dashur për publikun nuk është fundi për Suits, pasi sezoni i 8 tashmë është konfirmuar. Duke folur në janar, Aaron tha se seria e re do të “kishte gjithçka nga zhvendosja e aleancave dhe pushteti i brendshëm, tek sekretet, tradhëtitë dhe marrëdhëniet e zjarrta”.

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Martesa me princin, Meghan braktis televizionin me një ‘dasmë’ Martesa me princin, Meghan braktis televizionin me një ‘dasmë’Rating: 5.0
To Top