ShowBiz

Marina Vjollca shkon në ditëlindjen e ish të dashurës së Getit

Loading...

Nuk thonë kot që çudia zgjatë tre ditë, dhe po del të jetë shumë e vërtetë.

Nëse më parë ishte çudi që ish të dashurat e një personazhi të takoheshin në një vend, sot edhe shkojnë në ditëlindjet e njëra tjetrës.

PIkërisht Marina Vjollca që sot gëzon epitetin si gruaja e reperit Getoar Selimi ka vendosur që mbrëmë të marrë pjesë në ditëlindjen e Elvana Gjatës për të cilën dikur është thënë që ka qenë e dashura e reperit Gheto Geasy, ani pse romancë kurrë e konfirmuar.

Ndërsa mbrëmë sipas disa burimeve të GazetaPrishtina Marina Vjollca ka qenë e pranishme në ditëlindjen e Elvana Gjatës e shoqëruar nga motra e saj Luana Vjollca.

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Marina Vjollca shkon në ditëlindjen e ish të dashurës së Getit Marina Vjollca shkon në ditëlindjen e ish të dashurës së GetitRating: 5.0
To Top