ShowBiz

Majlinda lë pa fjalë ndjekësit, del me këtë veshje

Majlinda Zeka është një personazh shumë i përfolur në publik.

Ajo u bë e njohur si e dashura e këngëtarit të mirënjohur, Majk, me të cilin ka një djalë, përcjell ORAinfo.

Majlinda njihet për paraqitjet e saj përherë tërheqëse dhe plot stil.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se është bërë gati për të dalë e veshja e saj mori gjithë vëmendjen./ORAinfo/

Loading...

Majlinda Zeka është një personazh shumë i përfolur në publik.

Ajo u bë e njohur si e dashura e këngëtarit të mirënjohur, Majk, me të cilin ka një djalë, përcjell KosovaToday.

Majlinda njihet për paraqitjet e saj përherë tërheqëse dhe plot stil.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se është bërë gati për të dalë e veshja e saj mori gjithë vëmendjen. /KosovaToday/

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Majlinda lë pa fjalë ndjekësit, del me këtë veshje Majlinda lë pa fjalë ndjekësit, del me këtë veshjeRating: 5.0
To Top