ShowBiz

Luana dhe Marina në darkë me motrat dhe nënë…Vëmendja tek veshja e tyre…

Loading...

Luana dhe Marina janë dy femrat më të përfolura në estradën tonë, .

Njihen si dy motra shumë të dashura mes vete, si dhe tejet atraktive.

Por, të tilla janë edhe motrat e tjera të tyre dhe nëna e cila është një zonjë e vërtetë.

E të gjitha së bashku kanë dalur sonte për darkë.

Këtë e kanë treguar përmes një postimi në rrjetin social Instagram.

Të gjitha po duket shumë të bukura dhe elegante…

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Luana dhe Marina në darkë me motrat dhe nënë…Vëmendja tek veshja e tyre… Luana dhe Marina në darkë me motrat dhe nënë…Vëmendja tek veshja e tyre…Rating: 5.0
To Top