Home / ShowBiz / Linda Morina sherr mes artistësh, detyrohen ta heqin nga programi (VIDEO)
Linda Morina sherr mes artistësh, detyrohen ta heqin nga programi (VIDEO)

Linda Morina sherr mes artistësh, detyrohen ta heqin nga programi (VIDEO)

Linda Morina, si duket edhe këtë vit do të vazhdojë ta mbajë primatin e femrave më të përfolura në portalet shqiptare.Më këngët dedikuese për emra të ndryshëm, e deklarata për jetën e saj e artistë tjerë, Linda ka arritur që të bëhet pjesë edhe e organizimeve festive për vitin e ri.
Një i tillë ishte njëri nga programet e televizionit 21 ku Linda me praninë e saj thuhet të ketë krijuar atmosferë, por jo për të gjithë të ftuarit.Prania e Lindës mësohet të ketë habitur dhe nervozuar disa nga artistët të cilët kanë reaguar për praninë e saj aty.Kjo si duket ka qenë edhe arsyeja që në transmetim mos të shfaqet pjesa ku performon Linda. Kliko Reklamen me posht per te pare gjithe videon…

VideoLink – Watch Video

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje