Home / ShowBiz / Leonora vjen me shumë stil
Leonora vjen me shumë stil

Leonora vjen me shumë stil

Leonora vjen me shumë stil
Leonora vjen me shumë stil

Leonora Jakupi është një ndër këngëtaret më të pëlqyera dhe të kërkuara të publikut.

Pavarësisht se kohëve të fundit nuk është shumë aktive me prurje të reja muzikore, ajo ka filluar të jetë më aktive në rrjetet sociale me postime të ndryshme.

Në foton e fundit që ka postuar në Instastory, Leonora vjen kaq e bukur dhe e veshur me stil sa mezi mund të ja ndashë sytë.

Ndryshe, sa i përket princit, ajo nuk ka deklaruar ende se e ka gjetur atë.

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje