Home / ShowBiz / Ledri dhe Buta shtyjnë publikimin e këngës, për shkak të aksidentit tragjik në Prishtinë

Ledri dhe Buta shtyjnë publikimin e këngës, për shkak të aksidentit tragjik në Prishtinë

Këngëtari i famshëm nga Prishtina, Ledri Vula ka shtyrë lansimin e këngës “Mbi Re”, të cilën e ka realizuar në bashkëpunim me Butën, si shenjë respekti për viktimat e aksidentit tragjik që ndodhi mbrëmë në Prishtinë, transmeton Koha.net.

Këngëtari këtë e ka bërë të ditur nëpërmes rrjetit social, ku ka shkruar se do të shtyhet lansimi i këngës “Mbi Re”, në shenjë respekti për viktimat e aksidentit që ka ndodhur sot në Prishtinë, ku kanë mbetur të vdekur 4 persona dhe një tjetër në gjendje të rëndë, si dhe për tragjedinë në resortin turistik në Velipojë.

Ai ka shkruar se, “jemi të rritur mbi vlera morale dhe humane. Premiera “Mbi Re” shtyhet nesër (e shtunë) në shenjë respekti për viktimat e aksidentit të rëndë që ndodhi mëngjesin e sotëm dhe tragjedisë në resortin turistik në Velipojë. #Ngushllime”

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje