Home / ShowBiz / Learta publikon foton më të ëmbël të Matinit duke u ushqyer tek ajo

Learta publikon foton më të ëmbël të Matinit duke u ushqyer tek ajo

Learta shijoi ndjenjën e amësisë dhe për këtë është më së e lumtur.

Në një moshë të re u bë nënë por Leartës nuk i pengoi kjo për të vazhduar të merret me biznesin e saj, përcjell ORAinfo.

E në primare ajo ka djalin e saj Matinin, të cilin kohëve të fundit po e ekspozon edhe në rrjetet sociale ku është e ndjekur shumë në cilësinë e ‘nuses’ së famshme të Shyhretës.

Ajo ka publikuar një foto të saj me Matinin ku shihet duke e mbajtur në vendin më të preferuar të tij.

Një fotografi e tillë është më e bukura e një nëne me fëmijën e saj dhe këtë Learta do ta mbajë si kujtimin më të çmuar./ORAinfo/

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje