ShowBiz

Learta me një torte interesante dhe festë të madhe ia uron ditëlindjen babait të saj

Loading...

Learta ka pasur një festë të madhe në familjen e saj. Ishte pikërisht ditëlindja e babait të saj që mblodhi shumë miq të famijes së tyre, e mes tjerash edhe atë të Shyhretës.

E lumtur për babain e saj, Learta është përkujdesur që oganizimi i një feste të madhe të shkojë si duhet, .

Ajo po ashtu momentet më të mira i ka ndarë edhe me ndjekësit e saj në rrjetet sociale. Një torte interesante në formë të librës ka qenë surpriza më e bukur e mbrëmjes për babain e Leartës.

Shikoni si e gëzoi babain e saj Learta./ORAinfo/

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Learta me një torte interesante dhe festë të madhe ia uron ditëlindjen babait të saj Learta me një torte interesante dhe festë të madhe ia uron ditëlindjen babait të sajRating: 5.0
To Top