ShowBiz

Lajmi Fundit Blero përfundon në Polici, e papritur çka ka bërë ai

Loading...

Këngëtari Blero është intervistuar nga Prokuroria Themelore në Prrishtinë.

Lajmin e ka konfirmuar prokurori i rastit Atdhe Dema.

I pyetur për arsyen e intervistimit të Blerim Muharremit – Blero, prokurori nuk ka preferuar të jap detaje.

“Po ky përson është nënhetime, jamë në seancë dhe nuk mundem të flasë më tepër”, tha prokurori Dema, pa specifikuar për çka po hetohet këngëtari.

Se javën e kaluar ka qenë në Prokurori e ka konfirmuar edhe vet këngëtari, por ka preferuar të mos komentoj rreth rastit. “Nuk komentojë për këtë rast”, tha Blero për arbresh.info.

Këngëtari Blero edhe para dy viteve ishte intervistuar nga Policia e Kosovës për armë mbajtje pa leje.

Lajmi asokohe ishte konfirmuar edhe nga Ministria e Punëve të Brendshme, sipas të cilëve këngëtari Blero nuk kishte bërë asnjë herë kërkesë për të marrë leje për armë në këtë Ministri./arbresh.

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Lajmi Fundit Blero përfundon në Polici, e papritur çka ka bërë ai Lajmi Fundit Blero përfundon në Polici, e papritur çka ka bërë aiRating: 5.0
To Top