Home / ShowBiz / Labi publikon ‘selfie’ nga Kuvendi i Kosovës, po e shijon profesionin e deputetit
Labi publikon ‘selfie’ nga Kuvendi i Kosovës, po e shijon profesionin e deputetit

Labi publikon ‘selfie’ nga Kuvendi i Kosovës, po e shijon profesionin e deputetit

Labi publikon ‘selfie’ nga Kuvendi i Kosovës, po e shijon profesionin e deputetit
Labi publikon ‘selfie’ nga Kuvendi i Kosovës, po e shijon profesionin e deputetit

Këngëtari i njohur Labinot Tahiri, tashmë deputet nga radhët e AKR-së, po e shijon më së miri karrigen e deputetit në Kuvendin e Republikës së Kosovës.

Këtë gjë ai e ka treguar sot (e martë), përmes një fotografie të publikuar në InstaStory, ku shfaqet në një ‘selfie’ në karrigen e tij.

“Në Parlament”, kishte shkruar Labi në mbishkrimin e fotografisë, teksa shfaqej mjaft i freskët dhe elegant.

Labi publikon ‘selfie’ nga Kuvendi i Kosovës, po e shijon profesionin e deputetit
Labi publikon ‘selfie’ nga Kuvendi i Kosovës, po e shijon profesionin e deputetit

Sot në Kuvendin e Kosovës është mbajtur seanca e radhës për Interpelancën e Kryeministrit Ramush Haradinaj, sipas kërkesës së GP të LDK-së, për ta informuar Kuvendin mbi akuzat publike të shfaqura ndaj ministrit të Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural, Nenad Rikalo.

Labi nuk ka qenë shumë aktiv gjatë debatit të zhvilluar, megjithatë ai nuk po mungon në thirrjet e deputetëve në Parlament.

Sa i përket muzikës, “Paramendo” mbetet projekti i tij i fundit muzikor, i cili u prit mirë nga fansat e këngëtarit.

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje