Home / ShowBiz / Kush i sponsorizon 25 mijë euro për një klip Adelina Tahirit?
Kush i sponsorizon 25 mijë euro për një klip Adelina Tahirit?

Kush i sponsorizon 25 mijë euro për një klip Adelina Tahirit?

Kush i sponsorizon 25 mijë euro për një klip Adelina Tahirit?
Kush i sponsorizon 25 mijë euro për një klip Adelina Tahirit?

Prej disa kohësh këngëtarja Adelina Tahiri i ka munguar tregut muzikor dhe sidomos netëve live.

Megjithatë në intervistën e saj Top Show Tahiri e ngacmuar nga pyetjet e opinionistëve të emisionit Albana Osmani dhe Ervin Kurti se klipet e saj arrinin deri në shifrën 25 mijë, u shpreh se ndonëse nuk i ka ekspozuar ndonjëherë ajo vjen nga një familje, e cila është mirë nga ana ekonomike.

“Përse të mos mi paguajë im atë,”-ia ktheu këngëtarja dy opinonistëve, të cilët i cituan një intervistë të saj të mëparshme ku deklaruar se i fitonte vetë paratë e saj.

Me pas Tahiri u përgjigj se ka më shumë shumë se dy vjet që nuk këndon me në koncerte live. Sipas saj për këto klipe ka paguar i ati, pasi ajo nuk i realizon klipet për të fituar diçka, pot vetëm për pasion dhe për të realizuar ëndrrën e saj.

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje