ShowBiz

Kur Luanën e fusin në mes dy meshkuj…S’kishin si të reagonin ndryshe

Loading...

Moderatorja e njohur shqiptare Luana Vjollca është bërë ndër femrat më te diskutuara kohëve të fundit, shkruan ORAinfo.

E kjo vëmendja nuk erdhi rastësisht, por për shkak të formave dhe paraqitjeve të saj elegante e shpesh edhe provokative.

Një element tjetër që e bën Luanën të jetë pjesë e shkrimeve e diskutimeve janë edhe operacionet e saj plastike të cilat tashmë janë të dukshme, por që ajo vazhdon edhe më tutje t’i mohoi.

Çdo javë ajo vazhdon të duket me një pamje tejet atraktive, e tillë u duk edhe në puntatën e fundit të emisionit ‘Shiko Kush Luan”.

E në njërën nga fotografitë ajo shihet në mes të dy mysafirve meshkuj të cilët bëjnë reagime të ndryshme dhe mimika në fytyrë…/ORAinfo/

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Kur Luanën e fusin në mes dy meshkuj…S’kishin si të reagonin ndryshe Kur Luanën e fusin në mes dy meshkuj…S’kishin si të reagonin ndrysheRating: 5.0
To Top