Home / ShowBiz / Kur gjoksmadhja Loise e fillon vitin me shkurorëzim nga burri
Kur gjoksmadhja Loise e fillon vitin me shkurorëzim nga burri

Kur gjoksmadhja Loise e fillon vitin me shkurorëzim nga burri

Gjoksmadhja Louise Redknapp e ka gjuajtur unazën e martesës për herë të parë pas ndarjes nga burri i saj Jamie
Të premten, ajo lajmëroi që do të shkurorëzohet nga ish futbollisti Jamie Redknapp por zyrtarisht ajo tregoi se është beqare duke hedhur unazën e saj të martesës para një performance të saj për Vitin e Ri.

Ajo ka qenë e martuar me futbollistin që 19 vite.

Mbrëmë ajo ka kënduar për ndërrimin e motmoteve në New York ku mori skenën dhe këndoi, vallëzoi dhe në fund e hodhi tutje unazën.

Nëna e dy fëmijëve tha se nuk ka pasur kujdesin e duhur deri me tani në këtë botë dhe bëri një paraqitje tepër energjike

Kur gjoksmadhja Loise e fillon vitin me shkurorëzim nga burri
Kur gjoksmadhja Loise e fillon vitin me shkurorëzim nga burri
Kur gjoksmadhja Loise e fillon vitin me shkurorëzim nga burri
Kur gjoksmadhja Loise e fillon vitin me shkurorëzim nga burri
Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje