Warning: Use of undefined constant all - assumed 'all' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/tragetwe/GazetaShqip.com/wp-content/plugins/fauxload/fauxLoad.php on line 99
ShowBiz

Koha kur Miranda Hashani ishte nuse, velloja e saj kishte habitur të gjithë!

Loading...

Këngëtarja Miranda Hashani e cila së fundmi festoi 30 vjetorin e karrierës po vazhdon që fuqishëm t’i mbajë fansate e saj pranë vetes ani prej një kohë nuk u pati servuar pareshtur projekte, shkruan ORAinfo.

Miranda Hashani i dha fund beqarisë më 13 qershor 1998, edhe pse kohë lufte ajo arriti ta jetësonte ëndrrën për t’u bërë nuse.

Miranda është e martuar me Mentor Miftarin, ish-futbollist, tani trajner futbolli. Qifti nga kjo martesë kanë 2 fëmijë, një djalë dhe një vajzë. /ORAinfo/

Ne po u sjellim foto nga dita e martesës së saj, ja si është dukur ajo:

Loading...

Notice: Trying to get property 'term_id' of non-object in /home/tragetwe/GazetaShqip.com/wp-content/themes/flex-mag/functions.php on line 994
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...

Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in /home/tragetwe/GazetaShqip.com/wp-content/themes/flex-mag/single.php on line 348
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Koha kur Miranda Hashani ishte nuse, velloja e saj kishte habitur të gjithë! Koha kur Miranda Hashani ishte nuse, velloja e saj kishte habitur të gjithë!Rating: 5.0
To Top