Home / ShowBiz / Kjo dasme ska per te harruar, në dasmën përrallore të Orindës dhe Turit

Kjo dasme ska per te harruar, në dasmën përrallore të Orindës dhe Turit


Kjo dasme ska per te harruar, në dasmën përrallore të Orindës dhe Turit
Nga fotot e para që kanë postuar të ftuarit, shihet momenti kur Orinda vjen e shoqëruar nga i ati, duke iu drejtuar altarit. Dhe siç pritej, Orinda është e mrekullueshme me fustanin e nusërisë.
SHIKO VIDOEN

Ja disa nga fotografitë e para e çifitit të sapomartuar:

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje