Home / ShowBiz / Kënga prekëse për Amserën që preku zemrat e të gjithëve (Video)

Kënga prekëse për Amserën që preku zemrat e të gjithëve (Video)

Për tragjedinë e Restelicës të ndodhur gjashtë vite më parë ishte realizuar edhe një këngë nga Gjira dhe Ardi.

Kënga e cila është e përcjellë me kitare akustive titullohet “Fat në Fatkeqësi”. Në spot shihen momente kur Amsera është nxjerrë nga gërmadhat dhe fotot e saj të realizuara një dit më pas në Spitalin e Prizrenit.

“Për ju është një ditë zi, por për mua një jetë e tërë gri”, thotë njëri nga vargjet e kësaj kënge prekëse.

 

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje