Home / ShowBiz / Kelly Brook, femra “perfekte” vjen me kalendarin e vitit 2018 (Foto)
Kelly Brook, femra “perfekte” vjen me kalendarin e vitit 2018 (Foto)

Kelly Brook, femra “perfekte” vjen me kalendarin e vitit 2018 (Foto)

Kelly Brook, femra “perfekte” vjen me kalendarin e vitit 2018 (Foto)

Modelja britanike, Kellly Brook ka prezantuar kalendarin e vitit 2018 dhe si rezultat ajo po përshkruhet si femër perfekte.
@IAMKELLYBROOK I’ve gotten the Kelly Brook calendar every year since 2008. This will be my 10th anniversary. And it keeps getting better
Është universiteti i Teksasit që e ka përshkruar atë si “femrën perfekte” për shkak të proporcionit të saj në secilën pjesë trupore dhe tash është kalendari i ri që ka mahnitur publikun e gjerë botëror.
Brook, e cila vitin e kaluar hyri në mesin e 12 femrave më atraktive në botë nga sociologu Alejandro Gaston Jantus Lordi de Sobremonte edhe një herë u sigurua të provokonte fansat.

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje