Home / ShowBiz / “Kam 1 javë që sa hap FB, më del veç surrati im”, Bes Kallaku flet për herë të parë pas dasme
“Kam 1 javë që sa hap FB, më del veç surrati im”, Bes Kallaku flet për herë të parë pas dasme

“Kam 1 javë që sa hap FB, më del veç surrati im”, Bes Kallaku flet për herë të parë pas dasme

“Kam 1 javë që sa hap FB, më del veç surrati im”, Bes Kallaku flet për herë të parë pas dasme

Dasma e Besart Kallakut dhe Xhensila Myrtezajt ka qenë kryefjalë e fundjavës në mediat rozë, por edhe në bisedat e përditshme.
Dyshja simpatike ka kurorëzuar në martesë lidhjen e tyre shtatë vjeçare, edhe pse ndoshta dikur mund të ketë menduar se mund të kenë pasur më shumë vite bashkë.
Një një ceremoni konceptuar si përralla e Hirushes, Besi dhe Xhensila i dhanë fund beqarisë së tyre.
Por vetë aktori i njohur ka rrëfyer se martesa nuk ka ndryshuar shumë në marrëdhënien tij me këngëtaren bukuroshe.
“A thua se unë kam 50 vjet beqar dhe tani më ka ndryshuar jeta me martesën. Në kohën e sotme jeta më ndryshon kur të vijë fëmija. Kam 7 vjet me Xhensilën dhe s’ka asnjë ndryshim”, ka thënë aktori i “Portokallisë” për Gazetën Shqiptare.
I njohur për sensin e tij të humorit, Besi është shprehur se është lodhur duke parë një javë rresht fytyrën e tij në rrjetet sociale dhe nuk ka faj për hir të së vërtetës.
“Po mërzitem vetë, jo më të tjerët. Kam 1 javë që sa hap ‘Facebook’-un, më del veç surrati im. Mos prap!”, ka thënë me shaka aktori.
Gjithashtu aktori i humorit është pyetur edhe për thashethemet që kanë qarkulluar së fundmi për Xhensilën se është shtatzënë, por kjo ka mbetur sërish si thashethem pasi nuk është marrë asnjë përgjigje nga Besi.
Refuzimi nga ana e aktori na shton më shumë dyshimet se çifti do të bëhet prindër së shpejti, gjithsesi kjo mbetet për t’u parë.
Ah ndjesë Besi, të bënë që ta shohësh sërish fytyrën tënde…ndoshta tani je mësuar dhe s’të bën shumë përshtypje./albeu.com/

Duhet te klikoni per ti pare FOTOT e plota më poshtë

 

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje