ShowBiz

Kaltrina vishet në fustan të ngushtë, ekspozon trupin në top-formë

Kaltrina Selimi është ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë.

Ajo vazhdon të sjellë këngë, që pëlqehen dhe rezultojnë shumë të suksesshme, përcjell ORAinfo.

Kaltrina ka një numër të madh të fansave, për të cilët ajo është shumë aktive edhe në rrjetet sociale.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka veshur një fustan të ngushtë dhe po duket mjaft në formë./ORAinfo/

Loading...

Kaltrina Selimi është ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë.

Ajo vazhdon të sjellë këngë, që pëlqehen dhe rezultojnë shumë të suksesshme, përcjell KosovaToday.

Kaltrina ka një numër të madh të fansave, për të cilët ajo është shumë aktive edhe në rrjetet sociale.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka veshur një fustan të ngushtë dhe po duket mjaft në formë. /KosovaToday/

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Kaltrina vishet në fustan të ngushtë, ekspozon trupin në top-formë Kaltrina vishet në fustan të ngushtë, ekspozon trupin në top-formëRating: 5.0
To Top