Home / ShowBiz / Jonida Maliqi tregon periudhën më të errët

Jonida Maliqi tregon periudhën më të errët

Jonida Maliqi është e pranishme gjithmonë në rrjetet sociale.

Por sot në “Wake Up”, ajo tregoi se nuk është fanse e tyre, aq sa edhe llogarinë në “Instagram” nuk e ka hapur vetë ajo, por një mikja e saj.

Këngëtarja tregoi se shumë herë është bezdisur nga komentet e ndjekësve në rrjetet sociale, madje periudha më e errët e saj ka qenë kur ajo drejtoi “Dancing with the stars”.

Jonida Maliqi tregon raportin që ka me rrjetet sociale

Jonida Maliqi : “ Dancing with the stars”, periudha ime më e errët Jonida Maliqi është e pranishme gjithmonë në rrjetet sociale. Por sot në "Wake Up”, ajo tregoi se nuk është fanse e tyre, aq sa edhe llogarinë në Instagram nuk e ka hapur vetë ajo por një mikja e saj. Këngëtarja tregoi se shumë herë është bezdisur nga komentet e ndjekësve në rrjetet sociale, madje periudha më e errët e saj ka qënë kur ajo drejtoi “ Dancing with the stars”

Gepostet von Wake Up në Top Channel am Mittwoch, 16. Mai 2018

16 maj 2018 (gazeta-Shqip.com)

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje