ShowBiz

Ja sa do të kushtojë fustani i nusërisë i Meghan Markle

Fustani i nusërisë së Meghan Markle do të jetë i firmës “Ralph&Russo” dhe do të kushtojë rreth 113 mijë euro, shumë e cila do të paguhet nga familja mbretërore angleze. Në ditën e dasmës me princin Harry të Anglisë, më 19 maj, ajo do të veshë dy fustane. I pari do të jetë fustani i nusërisë me të cilën do të shkojë në kishën St George në Windsor, para 600 të ftuarve dhe më tej në pritjen në kështjellën Windsor.

1 of 4

Fustani, sipas mediave angleze është i punuar me dorë dhe i zbukuruar me perla. Meghan më tej, do të veshë një fustan të dytë, në pritjen e ofruar nga princi Charles, në “Frogmore House”. Prindërit e divorcuar të nuses, do të priten nga mbretëresha Elizabeth dhe nga pjesëtarët e tjerë të familjes mbretërore, një javë para dasmës.

7 maj 2018 (gazeta-Shqip.com)

Loading...

Fustani i nusërisë së Meghan Markle do të jetë i firmës “Ralph&Russo” dhe do të kushtojë rreth 113 mijë euro, shumë e cila do të paguhet nga familja mbretërore angleze. Në ditën e dasmës me princin Harry të Anglisë, më 19 maj, ajo do të veshë dy fustane. I pari do të jetë fustani i nusërisë me të cilën do të shkojë në kishën St George në Windsor, para 600 të ftuarve dhe më tej në pritjen në kështjellën Windsor.

1 of 4

Fustani, sipas mediave angleze është i punuar me dorë dhe i zbukuruar me perla. Meghan më tej, do të veshë një fustan të dytë, në pritjen e ofruar nga princi Charles, në “Frogmore House”. Prindërit e divorcuar të nuses, do të priten nga mbretëresha Elizabeth dhe nga pjesëtarët e tjerë të familjes mbretërore, një javë para dasmës.

7 maj 2018 (gazeta-Shqip.com)

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Ja sa do të kushtojë fustani i nusërisë i Meghan Markle Ja sa do të kushtojë fustani i nusërisë i Meghan MarkleRating: 5.0
To Top