Home / ShowBiz / Ja kush i kapi lulet në dasmën e Marinës dhe Getoarit (Foto)
Ja kush i kapi lulet në dasmën e Marinës dhe Getoarit (Foto)

Ja kush i kapi lulet në dasmën e Marinës dhe Getoarit (Foto)

Ja kush i kapi lulet në dasmën e Marinës dhe Getoarit (Foto)

Dasma e tyre ka qënë në vëmendje të të gjitha mediave ditët e fundit si eventi më i veçantë.
Në një video live të hapur nga këngëtari Majk janë parë shumë detaje të dasmës së tyre madje edhe kush i ka pritur lulet nga nusja.
Dhe është pikërisht mbesa e saj e vogël, Klevisa Paloka.

Ja kush i kapi lulet në dasmën e Marinës dhe Getoarit (Foto)

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje