ShowBiz

Ish-burri i Pamela Anderson martohet për herë të 4-ët (Foto)

Në një kopsht në Hills Hotel Beverly në Hollywood, nën një belveder zbukuruar me lule dhe me një kod veshje … shumë “origjinale”, Tommy Lee, bateristi i “Motley Crue” dhe ish-bashkëshorti i Pamela Anderson është martuar me të dashurën e tij Brittany Furlan.

Muzikanti dhe ylli i internetit kanë thënë “po” nën robdeshampërit e bardhë dhe pantoflat.

1 of 10

Ceremonia modeste u pasua nga një puthje romantike. Harrojeni kodin e veshjes dhe dasmën mbretërore, pasi Lee dhe e dashura e tij zgjodhën diçka krejt joformale për ditën e madhe. Përveç kësaj, në qoftë se për Bittanyn e bukur dhe seksi kjo ishte hera e parë për55-vjeçarin Lee kjo është martesa e katërt.

Bateristi ka qenë i martuar për dy javë në vitin 1984, me Elaine Starchuk, modele në Playboy Playmate dhe Pentahouse, pastaj, nga 1986 deri 1993, me aktoren Heather Locklear, dhe pastaj me yllin e “Baywatch” Pamela Anderson që nga viti 1995, vetëm katër ditë pasi ata u takuan në vitin 1998, me të cilën pati dy djem Brandon Thomas ..

Loading...

Në një kopsht në Hills Hotel Beverly në Hollywood, nën një belveder zbukuruar me lule dhe me një kod veshje … shumë “origjinale”, Tommy Lee, bateristi i “Motley Crue” dhe ish-bashkëshorti i Pamela Anderson është martuar me të dashurën e tij Brittany Furlan.

Muzikanti dhe ylli i internetit kanë thënë “po” nën robdeshampërit e bardhë dhe pantoflat.

1 of 10

Ceremonia modeste u pasua nga një puthje romantike. Harrojeni kodin e veshjes dhe dasmën mbretërore, pasi Lee dhe e dashura e tij zgjodhën diçka krejt joformale për ditën e madhe. Përveç kësaj, në qoftë se për Bittanyn e bukur dhe seksi kjo ishte hera e parë për55-vjeçarin Lee kjo është martesa e katërt.

Bateristi ka qenë i martuar për dy javë në vitin 1984, me Elaine Starchuk, modele në Playboy Playmate dhe Pentahouse, pastaj, nga 1986 deri 1993, me aktoren Heather Locklear, dhe pastaj me yllin e “Baywatch” Pamela Anderson që nga viti 1995, vetëm katër ditë pasi ata u takuan në vitin 1998, me të cilën pati dy djem Brandon Thomas (në ’96) dhe Dylan Jagger (në ’97).

28 maj 2018 (gazeta-Shqip.com)

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Ish-burri i Pamela Anderson martohet për herë të 4-ët (Foto) Ish-burri i Pamela Anderson martohet për herë të 4-ët (Foto)Rating: 5.0
To Top