ShowBiz

Harroni të gjitha, Qëndresa mahniti të gjithë në dasmën e Bleros dhe Afronës

Sot, Blero dhe Afrona i dhanë fund beqarisë.

Çifti kanë organizuar një dasmë madhështore dhe me shumë të ftuar, përcjell ORAinfo.

Në mesin e të ftuarve është edhe moderatori i njohur, Labinot Gashi dhe gruaja e tij, Qëndresa.

Me fustani dhe pamjen duket se Qëndresa i ka lënë pa fjalë të gjithë./ORAinfo/

Loading...

Sot, Blero dhe Afrona i dhanë fund beqarisë.

Çifti kanë organizuar një dasmë madhështore dhe me shumë të ftuar, përcjell KosovaToday.

Në mesin e të ftuarve është edhe moderatori i njohur, Labinot Gashi dhe gruaja e tij, Qëndresa.

Me fustani dhe pamjen duket se Qëndresa i ka lënë pa fjalë të gjithë. /KosovaToday/

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Harroni të gjitha, Qëndresa mahniti të gjithë në dasmën e Bleros dhe Afronës Harroni të gjitha, Qëndresa mahniti të gjithë në dasmën e Bleros dhe AfronësRating: 5.0
To Top