ShowBiz

Gigi Hadid dhe Zayn Malik sërish bashkë

Gigi Hadid dhe Zayn Malik janë sërish bashkë. Ata u ndanë në muajin mars, por u kapën mat duke shkëmbyer puthje dy muaj më vonë.

Ka qenë modelja e famshme, e cila konfirmoi me anë të një fotoje rikthimin me këngëtarin britanik. Në historinë e Instagram-it ajo ka postuar një foto ku Zayn shfaqet duke i dhuruar një puthje në faqe.

Edhe pse fytyra e 24-vjeçarit nuk dukej ai është identifikuar nga tatuazhi i tij në krah.

Pas ndarjes së tyre pritej që ish-pjesëtari i “One Direction” të hiqte tatuazhin me sytë e Gigi-t nga kraharori i tij, por e kundërta ndodhi pasi ai e shfaqte vazhdimisht në rrjetet sociale.

1 of 4

6 qershor 2018 (gazeta-Shqip.com)

Loading...

Gigi Hadid dhe Zayn Malik janë sërish bashkë. Ata u ndanë në muajin mars, por u kapën mat duke shkëmbyer puthje dy muaj më vonë.

Ka qenë modelja e famshme, e cila konfirmoi me anë të një fotoje rikthimin me këngëtarin britanik. Në historinë e Instagram-it ajo ka postuar një foto ku Zayn shfaqet duke i dhuruar një puthje në faqe.

Edhe pse fytyra e 24-vjeçarit nuk dukej ai është identifikuar nga tatuazhi i tij në krah.

Pas ndarjes së tyre pritej që ish-pjesëtari i “One Direction” të hiqte tatuazhin me sytë e Gigi-t nga kraharori i tij, por e kundërta ndodhi pasi ai e shfaqte vazhdimisht në rrjetet sociale.

1 of 4

6 qershor 2018 (gazeta-Shqip.com)

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Gigi Hadid dhe Zayn Malik sërish bashkë Gigi Hadid dhe Zayn Malik sërish bashkëRating: 5.0
To Top