Warning: Use of undefined constant all - assumed 'all' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/tragetwe/GazetaShqip.com/wp-content/plugins/fauxload/fauxLoad.php on line 99
ShowBiz

Festivali i ngjyrave në sheshin ‘Nënë Tereza’

Tirana është mbushur me ngjyra ditën e sotme. Është mbajtur për herë të parë në vendin tonë “Colour Day Festival”.

Një skenë shumëngjyrëshe në sheshin “Nënë Tereza” mirëpriti me mijëra të rinj, performuesit më të mirë, DJ dhe bandat muzikore.

Të gjithë të apasionuarit pas muzikës që morën pjesë në këtë event të veçantë patën mundësi të shijojnë surprizat dhe aktivitetet e shumta.

12 maj 2018 (gazeta-Shqip.com)

Loading...

Tirana është mbushur me ngjyra ditën e sotme. Është mbajtur për herë të parë në vendin tonë “Colour Day Festival”.

Një skenë shumëngjyrëshe në sheshin “Nënë Tereza” mirëpriti me mijëra të rinj, performuesit më të mirë, DJ dhe bandat muzikore.

Të gjithë të apasionuarit pas muzikës që morën pjesë në këtë event të veçantë patën mundësi të shijojnë surprizat dhe aktivitetet e shumta.

12 maj 2018 (gazeta-Shqip.com)

Loading...

Notice: Trying to get property 'term_id' of non-object in /home/tragetwe/GazetaShqip.com/wp-content/themes/flex-mag/functions.php on line 994
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...

Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in /home/tragetwe/GazetaShqip.com/wp-content/themes/flex-mag/single.php on line 348
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Festivali i ngjyrave në sheshin ‘Nënë Tereza’ Festivali i ngjyrave në sheshin ‘Nënë Tereza’Rating: 5.0
To Top