Home / ShowBiz / Fejesa me probleme per Linda Rei ajo shpjegon arsyen se pse nuk e mban unazën në gisht
Probleme me të fejuarin? Linda Rei shpjegon arsyen se pse nuk e mban unazën në gisht

Fejesa me probleme per Linda Rei ajo shpjegon arsyen se pse nuk e mban unazën në gisht

Probleme me të fejuarin? Linda Rei shpjegon arsyen se pse nuk e mban unazën në gisht
Probleme me të fejuarin? Linda Rei shpjegon arsyen se pse nuk e mban unazën në gisht

Pas fejesës së saj, lajm që bëri bujë në mediat online, transgjinorja e parë shqiptare, Linda Rei ka ndarë me publikun detaje nga jeta e saj. Tashmë, ajo bashkë me Massimo-n, djalë me origjinë shqiptare, kanë 6 muaj bashkë dhe romanca ka marrë tjetër formë. Pak kohë më parë, Massimo i ka propozuar edhe me një unazë shumë të çmuar, që Linda, për fat të keq, nuk e mban në gisht.
Lajmet e ditëve të fundit se çifti mund të jenë në një krizë nuk janë të vërteta, edhe pse Linda ka pranuar sot në “Rudina” se jo gjithmonë dashuria është aq e bukur sa të gjithë do të donim. “Ka kriza të vogla, kriza të përditshme, xhelozitë e vogla…” – duke e argumentuar këtë me faktin se për Massimo-n është e vështirë të kuptojë gjithçka që ndodh në showbiz. Mes të tjerash ajo pohon se nëse rrezikohet dashuria e saj, ajo dot ë hiqte dorë nga vëmendja mediatike.
Ndërkohë, ajo tregoi se pse nuk e mban më unazën në gisht. “Thjesht sepse kam frikë ta mbaj në dorë, është një karat e gjysmë. Jam edhe harraqe…” – thotë ajo.

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje