Home / ShowBiz / Eni Çobani mesazh emocionues për pikën e dobët në jetë
Eni Çobani mesazh emocionues për pikën e dobët në jetë

Eni Çobani mesazh emocionues për pikën e dobët në jetë

Juristja e njohur Eni Çobani, të cilën jemi mësuar ta shohim çdo të diel me rubrikën ‘’Shihemi në gjyq’’ ka emocionuar me një urim për djalin e saj të vetëm në 19 vjetorin e tij të lindjes. Eni thotë se për të këto vite kanë kaluar sa hap e mbyll sot dhe se i biri ka qenë shkolla e saj më e madhe në jetë, lumturia dhe drita e syve.

Postimi i plotë:

Ti sot u bere 19 vjec dhe une nuk i besoj syve se si mu rrite dhe nderkohe u rrita dhe une bashke me ty. Mendoja qe dija shume gjera po ti me ke mesuar me shume, une mendoja qe mjaftonte shkolla po ne fakt ti ke qene shkolla ime me e madhe, kur te mora ty ne duar kuptova c’eshte lumturia dhe atehere fillova te kuptoja dashurine e prinderve te mi dhe mallin e syve te tyre kur vonoja dhe nje ore pa i degjuar dhe pare. Je jeta ime, je drita e syve te mi biri im mu befsh gjysh i madh e plot e perplot.

Eni Çobani mesazh emocionues për pikën e dobët në jetë
Eni Çobani mesazh emocionues për pikën e dobët në jetë
Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje