Home / ShowBiz / Emocionuese: Rita Ora tipike shqiptare, ja si kërceu “Shotën” (VIDEO)

Emocionuese: Rita Ora tipike shqiptare, ja si kërceu “Shotën” (VIDEO)

Duke kercyer Valle Shqiptare .
Rita Ora singing live an Albanian Song called Shota at Prishtina City for Kosovo’s Indenpendence Shota Remix Black Widow Këtë befasi Rita e kishte paralajmëruar ditë më parë nëpërmjet një video në Instagram.
Ky është koncerti më i madh i mbajtur ndonjëherë në Kosovë.
Rita po qëndron në Kosovë për 10 vjetorin e pavarësisë së Kosovës.
Emocionuese: Rita Ora tipike shqiptare, ja si kërceu “Shotën” (VIDEO)
Shikone videon e plote me posht….

 

 

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje