Home / ShowBiz / Emocionuese: Besnik Qaka i flet vajzës së tij në barkun e Lolitës, ja si e ‘shqelmon’ ajo (Video)

Emocionuese: Besnik Qaka i flet vajzës së tij në barkun e Lolitës, ja si e ‘shqelmon’ ajo (Video)

Besnik Qaka i grupit NRG Band shumë shpejt do bëhet baba pasi siç dihet tashmë bashkëshortja e tij Lolita është në muajin e 7 të shtatzënisë dhe këtë pranverë çifti do bëhen me vajzë.

Ndryshe nga shumë vajza të famshme që këtë periudhë mundohen ta shijojnë në privatësi, Lolita ka postuar shpeshherë foto duke treguar barkun e rrumbullakosur.

Ndërsa së fundmi ajo ka publikuar një video të ëmbël të momentit kur bebi i shkelmon në bark.

Besniku shihet duke i folur vajzës ndërsa ajo shkelmon barkun e Lolitës duke e bërë çiftin të buzëqeshin të lumtur. Ndiqeni në videon më poshtë./xing

 

 

 

 

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje