ShowBiz

E veshur me një setër tejet të bukur, Samanta shfaqet më elegante dhe serioze se kurrë…

Loading...

Samanta Karavella konsiderohet të jetë ndër këngëtaret më të bukura të skenës sonë, transmeton ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime të ndryshme, dhe jo rrallë herë di të shfaqet edhe provokative.

Por kësaj radhe nuk është shfaqur e tillë.

Sot, ajo ka veshur një setër shumë të bukur dhe elegante e cila po e bën të duket më serioze.

Shikoni vet fotografitë më poshtë…/ORAinfo/

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . E veshur me një setër tejet të bukur, Samanta shfaqet më elegante dhe serioze se kurrë… E veshur me një setër tejet të bukur, Samanta shfaqet më elegante dhe serioze se kurrë…Rating: 5.0
To Top