Home / ShowBiz / E tmershme çfarë i ndodhi Guleserenit, i dështojnë keq operacionet plastike ja si i bëhet fytyra

E tmershme çfarë i ndodhi Guleserenit, i dështojnë keq operacionet plastike ja si i bëhet fytyra

Nurgul Yesilcay është ndër aktoret më të bukura me sy ‘mavi’ e cila edhe pse numëron disa vite, ajo ka arritur të jetë në formë.

Nurgul pati shumë role përgjatë karrierës së saj me të cilët edhe njihet në publikun turk, përcjell ORAinfo.

Po në publikun shqiptar erdhi me rolin e Gulserenit dhe me po këtë emër do të mbahet mend.

Nurgul në tendencë për t’u dukur sa më në formë, ajo duket që e ka mbushur fytyrën e saj me botoks, në mënyrë që të parandaoljë plakjen.

Mirëpo në një foto të publikuar ajo shihet në një gjendje aspak të mirë e me fytyrë të ënjtur./ORAinfo/

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje