Home / ShowBiz / E tmerrshme Kallashi tremb njerëzit nga plazhi: Çfarë e ka këtë gjënë mes vitheve?
E tmerrshme Kallashi tremb njerëzit nga plazhi: Çfarë e ka këtë gjënë mes vitheve?

E tmerrshme Kallashi tremb njerëzit nga plazhi: Çfarë e ka këtë gjënë mes vitheve?

E tmerrshme Kallashi tremb njerëzit nga plazhi: Çfarë e ka këtë gjënë mes vitheve?

Është tepër e re në moshë por kjo nuk e ka penguar të rendë drejt famës dhe të arrijë majat e suksesit nëpërmjet profesionit të saj si kërcimtare në klubet e natës.

Kallashi tërheq herë pas here vëmendje në media falë veprimeve të saj si dhe shfaqjeve artistike e performancave joshëse….per te par videon e plote kliko ne reklame….per me shume shiko videon me poshte!

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje