Home / ShowBiz / E papritura live, Çanit i shpëton goja…
Auto Draft

E papritura live, Çanit i shpëton goja…

Auto Draft

Gjatë përfundimit të intervistës me moderatoren e re të “Jo vetëm modë”, Nevina Shtylla, gazetarit Arjan Çani duket se i ka shpëtuar një detaj që nuk duhej ta thoshte.

Ai u shpreh se i ftuari i parë i cili do të nisë këtë format televiziv do të jetë pikërisht ai. Në atë çast ai e ka lënë pa fjalë Nevinën, e cila u shpreh se i kishte prishur surprizën për nisjen e sezonit./Gazeta Express/

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje