Home / ShowBiz / E papritur: Mihrija e zgjedh Naimin përpara këtij personi (Video)

E papritur: Mihrija e zgjedh Naimin përpara këtij personi (Video)

Këngëtarja Mihrije Braha, ka zë vend në rubrikën e përjavshme ‘Kë Zgjedh?!’ të emisionit ‘Mirage’.

Ajo është vënë përballë shumë zgjedhjeve që ka bërë për kolegët e saj, shkruan lajmi.
Por, përpos kolegëve që nuk i ka edhe miq, Mihrija është ‘zënë’ ngushtë në një pyetje.

Si këngëtar më i mirë, asaj i janë vënë bashkëshorti i saj Naimi dhe motra e saj Lora.

Se kë zgjedh Mihrija, kuptojeni në minutën e 2:26 e videos.

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje