Home / ShowBiz / E diela e Amit dhe e Joelit…ja si argëtohen nënë e bir!
E diela e Amit dhe e Joelit...ja si argëtohen nënë e bir!

E diela e Amit dhe e Joelit…ja si argëtohen nënë e bir!

Moderatorja Amarda Toska duket se këtë të dielë ka vendosur ta kalojë së bashku me vogëlushin e saj Joel.

Ajo ka publikuar në rrjete sociale një foto të saj së bashku me Joelin ku shkruan se ai është gëzimi i jetës së saj. Nënë e bir duken mjaft të afërt me njëri-tjetrin, ndërkohë që në pak muaj pritet që Joeli të bëhet me një motër. Shohim se tashmë portreti i moderatores së njohur është rrumbullakosur

E diela e Amit dhe e Joelit...ja si argëtohen nënë e bir!
E diela e Amit dhe e Joelit…ja si argëtohen nënë e bir!
Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje