Home / ShowBiz / E çuditshme! Vjehrri i Mihrijes befason në emision: Ja si e thirri Mihrijen kur nuk është Naimi aty (Video)

E çuditshme! Vjehrri i Mihrijes befason në emision: Ja si e thirri Mihrijen kur nuk është Naimi aty (Video)

Këtë javë në emisionin n’Kosovë Show mysafir ishin Mihrie Braha dhe Naim Abazi.

Gjatë emisionit mbizotëroj atmosferë e mirë. Nga fundi i intervistës Mihria dhe Naimi u suprizuar nga prindërit e Naimit,

Nëna e Naimit apo vjehrra e Mihrie Brahes bashkë me vjehrrën ishin ato që thurën fjalë të mira për të ftuarit

Se si reaguan shikojeni videon:

 

 

 

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje