ShowBiz

Do t’iu lë pa fjalë…Kaq shumë është zbukuruar motra e Shkurte Fejzës…

Loading...

Shkurte Fejza nuk është e vetmja këngëtare që vjen nga Mushtishti, pasi dihet që nga atje vijnë shumë zëra të bukur, që publiku i njeh, i do e i dëgjon prej shumë kohësh, madje me kënaqësi të rrallë.

Shkurte Fejza, madje nuk është as e vetmja këngëtare brenda shtëpisë, pasi ajo e ka edhe motrën këngëtare, bile me zë shumë të bukur, e pastaj edhe dy vajzat e saj, Gresën e së fundi edhe Besianën.

Motra e Shkurtes, Naxhija, ka kohë që nuk po sjellë këngë të reja, por pavarësisht se po rri larg skenës, ajo po duket bukur dhe paraqitet aty këtu në ndonjë vend për të kënduar.

Si Shkurta ashtu edhe motra e saj, po duken më mirë tani sesa në rininë e hershme.

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Do t’iu lë pa fjalë…Kaq shumë është zbukuruar motra e Shkurte Fejzës… Do t’iu lë pa fjalë…Kaq shumë është zbukuruar motra e Shkurte Fejzës…Rating: 5.0
To Top