Home / ShowBiz / Diva’s show; Irma, Rovena, Eneda dhe Besa sonte në një recital

Diva’s show; Irma, Rovena, Eneda dhe Besa sonte në një recital

Për herë të parë Irma Libohova, Rovena Dilo, Eneda Tarifa dhe Besa Kokëdhima do të vijnë në një recital madhështor në Pallatin e Kongreseve.

‘Diva’s show’ mbrëmjen e 16 majit realizohet me mbështetjen mediatike të Top Channel.

Repertori i pasur i artisteve i ka limituar të zgjedhin rreth 28 materiale në bashkëpunim me Drejtorin Artistik Elton Deda, në koncertin që zgjat 120 minuta.

Por nuk kane lënë pa përfshirë këngët më të dashura nga publiku, me qëllimin që çdo pjesëmarrës, të këndojë në sallë sëbashku me to të mërkurën në mbrëmje.

16 maj 2018 (gazeta-Shqip.com)

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje